Kaubamärgid

DEVIN TOP

Hind: 109,00 € 54,50 €
Tootekood:  1003147
Kaubamärk: 

Parameetrid


* Suurus
* Värv
Kogus (tk):

Mudel : A-lõige ( A-shape Regular)

pikkus suurusel M= 65cm

 JÄTKUSUUTLIKKUS See toode on valmistatud FSC-sertifitseeritud viskoosist, mille kiud on saadud säästvast ja vastutustundlikust metsandusest, mis austab elurikkust ja metsa kohalikku elanikkonda. 

Ilu on pisidetailides ja see täpiline pluus üllatab naiseliku nööbikinnitusega, mis lookleb alla kogu seljaosal. Pehme viskoos tundub kantuna kerge ja uhke, samas kui armas A-lõige annab teile naiseliku kuju, millel on piisavalt liikumisvabadust. See on kujundatud kauni ümmarguse kaeluse ja lühikeste varrukatega, millel on kerge puhv. Kandke seda pükste või seelikuga.

 

SUSTAINABILITY
This product is made from FSC-certified viscose, with fibres sourced from sustainable and responsible forestry that respects biodiversity and the forest's local population.

Beauty is in the little details, and this polka dot top surprises with a feminine button fastening all the way down the back. The soft viscose feels light and gorgeous on, while the lovely A-cut gives you a feminine shape with ample freedom of movement. It is designed with a beautiful round neck and short sleeves with a slight puff effect. Wear it as the finishing touch to any trousers or skirt.

 

Õrn masinpesu

Viskoos 100%

Viscose 100%

Back

Whitecap

Sarnased tooted