Kaubamärgid

ALONG SCARF

Hind: 29,00 €
Tootekood:  1003144
Kaubamärk: 

Parameetrid


* Värv
Kogus :

 Suurus 200 cm x 30cm

JÄTKUSUUTLIKKUS See toode on valmistatud FSC-sertifitseeritud viskoosist, mille kiud on saadud säästvast ja vastutustundlikust metsandusest, mis austab elurikkust ja metsa kohalikku elanikkonda.

 Täiustage oma välimus selle hooaja ülisuurte täppidega, et saada silmatorkav ja kaasaegne välimus. Sile viskoos tundub kaelas pehme ja mugav ning on valmistatud hoolitsedes keskkonna eest. Viska sall juhuslikult üle ühe õla, siduge see kaela ümber lipsukeseks või laske sellel lihtsalt vabalt ja meelitavalt rippuda. Üks sall - lõputud võimalused.

 

SUSTAINABILITY

This product is made from FSC-certified viscose, with fibres sourced from sustainable and responsible forestry that respects biodiversity and the forest's local population.

Complete your look with this season's oversized dots for a striking and contemporary look. The smooth viscose feels soft and comfy around your neck and is made with care for the environment. Throw the scarf casually over one shoulder, tie it in a bow around your neck, or simply let it hang down, loose and flattering. One scarf – endless options.

Õrn masinpesu.

100% viskoos

Black

Whitecap

Sarnased tooted