BADISSO TOP

Hind: 119,00 € 83,30 €
Tootekood:  1001802
Kaubamärk: 

Parameetrid


* Suurus
Kogus (tk):

MUDEL: A-LÕIGE (A-SHAPE) REGULAR

VARRUKAS: PIKK

PIKKUS SUURUSEL M=68cm

 Jätkusuutlik

See toode on valmistatud FSC-sertifitseeritud viskoosist, mille kiud on saadud säästvast ja vastutustundlikust metsandusest, mis austab elurikkust ja metsa kohalikku elanikkonda.

 

 Lisage oma rõivastusse naiselikkust selle ilusa täpilise pluusiga, kus täpid on saanud ruudukujulise kuju. Sile ja hästi langev viskoos on lõigatud meeldivaks A-lõikeliseks, andes pluusile liikumisel just õige vabaduse. Särgil on ka mõned armsad naiselikud detailid, nagu kottis varrukad ja pikku õmblused rinnal millest moodustuvad voldid..

 

SUSTAINABILITY
This product is made from FSC-certified viscose, with fibres sourced from sustainable and responsible forestry that respects biodiversity and the forest's local population.

Add a touch of femininity to your outfit with this stunning polka dot shirt, where the dots have been given a square twist. The smooth viscose is cut in a flattering A-shape, giving the shirt just the right swing as you move. The shirt also comes with some lovely feminine details, like the baggy sleeves and small tucks over the chest.

 

ÕRN MASINPESU

100% VISKOOS

BLACK

Sarnased tooted

Sarnased tooted