Kaubamärgid

Becca Top

Hind: 79,00 €
Tootekood:  1004732
Kaubamärk: 
* Suurus
Kogus :

Mudel: Ülisuur Lõige ( Oversize regular )

Pikkus suurusel M= 66 cm

Length for size M = 66 cm.

VASTUTUS

See toode on valmistatud FSC®-sertifikaadiga viskoosist, mille kiud on pärit jätkusuutlikust ja vastutustundlikust metsandusest, mis austab bioloogilist mitmekesisust ja metsa kohalikku elanikkonda.

See top on üks meie lemmikuid, hooaeg hooaja järel. See on kujundatud uhke, pehmest kortsutatud viskoosist, kunstilise prindiga, mis muudab iga riietuse säravaks. Topil on ilus ümar kaelus ja kolmveerandpikkused lühikeste lõhikutega varrukad. Oma laia ja vaba lõikega tundub see seljas imeline ja sobib hästi nii liibuvate kui ka avarate pükstega.

RESPONSIBILITY
This product is made from FSC®-certified viscose, with fibres sourced from sustainable and responsible forestry that respects biodiversity and the forest's local population.

This top is one of our favourites, season after season. Here it is designed in a gorgeous, soft viscose, in an artistic print that will brighten up any outfit. The top is designed with a lovely round neck and three-quarter length sleeves with short slits. With its loose, casual cut, it feels wonderful on and goes well with both fitted or loose trousers.

Õrn masinpesu

Wash: Delicate machine wash.

 

  • 100% viskoos
  • 100% viscose

Chilli Pepper

 

Sarnased tooted