Kaubamärgid

DEVIN TOP

Hind: 109,00 € 54,50 €
Tootekood:  1004203
Kaubamärk: 

Parameetrid


* Suurus
Kogus :

Mudel: A-Lõige ( A-Shape Regular )

Pikkus suurusel M = 65 cm.

Length for size M = 65 cm.

 

VASTUTUS
See toode on valmistatud FSC® sertifikaadiga viskoosist, mille kiud pärinevad säästvast ja vastutustundlikust metsandusest, mis austab bioloogilist mitmekesisust ja metsa kohalikku elanikkonda.

Kõik on detailides ja see mustriline top üllatab naiseliku nööbireaga, mis ulatub kogu seljalosal ülalt alla. Pehme ja siidine viskoos tundub peal kerge ja uhke, samas kui armas A-lõige rõhutab teie naiselikku kehakuju ja annab teile palju liikumisvabadust. See on kujundatud kauni ümara kaeluse ja poolpikkade varrukatega, millel on kerge puhviefekt. Kandke seda pükste või seelikuga.

 

RESPONSIBILITY
This product is made from FSC®-certified viscose, with fibres sourced from sustainable and responsible forestry that respects biodiversity and the forest's local population.

It's all in the detail, and this patterned top surprises with a feminine button fastening all down the back. The soft viscose feels light and gorgeous on, while the lovely A-cut accentuates your feminine shape and gives you plenty of freedom to move. It is designed with a beautiful round neck and semi-length sleeves with a slight puff effect. Wear it as the finishing touch to any trousers or skirt.

Õrn masinpesu

Wash: Delicate machine wash.

  • 100% viskoos
  • 100% viscose

Vintage

Sarnased tooted