Kaubamärgid

GARNETTA TUNIC

Hind: 109,00 € 54,50 €
Tootekood:  1003109
Kaubamärk: 

Parameetrid


* Suurus
Kogus (tk):

Mudel: Taljes lõige (Shaped Loose)

varrukas :3/4 pikkus

pikkus suurusel m= 88cm 

JÄTKUSUUTLIKKUS See toode on valmistatud FSC-sertifitseeritud viskoosist, mille kiud on saadud säästvast ja vastutustundlikust metsandusest, mis austab elurikkust ja metsa kohalikku elanikkonda.

Looge selle valge tuunikaga julge ja stiilne välimus, lilleprint must, punane ja roosa. Keskkonna eest hoolitsedes valmistatud pehme viskoos on lõigatud kergelt sobiva kujuga, mis loob vapustava naiseliku kuju. Tuunika on disainitud ka sügava ümmarguse kaela ja kõrgete piludega, mille külgedel on nööbikinnitus. Veidi pikema pikkusega on see uhke tuunika hõlpsasti ka kleit.

SUSTAINABILITY
This product is made from FSC-certified viscose, with fibres sourced from sustainable and responsible forestry that respects biodiversity and the forest's local population.

Create a bold and stylish look with this white tunic with a floral print in black, red and pink. Made with care for the environment, the soft viscose is cut in a slightly fitted shape that creates a stunning feminine figure. The tunic is also designed with a deep round neck and high slits with button fastening in the sides. With the slightly longer length, this gorgeous tunic easily doubles as a dress.

Õrn masinpesu 

100 % viskoos 

Valient Poppy

Sarnased tooted