Kaubamärgid

Garnetta Tunic

Hind: 89,00 €
Tootekood:  1004725
Kaubamärk: 
* Suurus
Kogus :

Mudel: A-Lõige ( A-Shape Loose )

Pikkus suurusel M= 88 cm

Length for size M = 88 cm

VASTUTUS

See toode on valmistatud FSC®-sertifikaadiga viskoosist, mille kiud on pärit jätkusuutlikust ja vastutustundlikust metsandusest, mis austab bioloogilist mitmekesisust ja metsa kohalikku elanikkonda.

See mustriline tuunika on üks meie populaarsetest klassikutest, mida saate kanda hooajast hooaega. Pehme viskoos on lõigatud kergelt liibuva kujuga, mis annab teile vapustava naiseliku figuuri. Tuunika on kujundatud ümmarguse kaelusega, ümara alläärega ja külgedel nööpkinnitusega lõhikutel. Naiselik tuunika, mis sobib ideaalselt kihistamiseks, all püksid ja peal lühike jope või kardigan.

 

RESPONSIBILITY
This product is made from FSC®-certified viscose, with fibres sourced from sustainable and responsible forestry that respects biodiversity and the forest's local population.

This patterned tunic is one of our popular classics that you can wear season after season. The soft viscose is cut in a slightly fitted shape that gives you a stunning feminine figure. The tunic is designed with a round neck, a rounded hem and slits in the sides with button fastening. A feminine tunic ideal for layering with a pair of trousers underneath and a short jacket or cardigan over.

 

 

 

Õrn masinpesu

Delicate machine wash

Viskoos 100%

Viscose 100%

 

Chilli Pepper

Sarnased tooted