GEAM SHIRT

Hind: 89,00 €
Tootekood:  1003054
Kaubamärk: 

Parameetrid


* Suurus
* Värv
Kogus (tk):

Mudel:sirge lõige (loose)

varrukas:3/4 pikkus

pikkus suurusel M=88 cm

 

JÄTKUSUUTLIKKUS See toode on valmistatud FSC-sertifitseeritud viskoosist, mille kiud on saadud säästvast ja vastutustundlikust metsandusest, mis austab elurikkust ja metsa kohalikku elanikkonda.

Looge selle särgiga vaevata naiselik välimus käsitsi maalitud kurgedega mustades ja valgetes toonides. Särgil on mitu naiselikku detaili; mandariini krae, trompetivarrukad ja kaunilt ümardatud äär, mis kõndides pehmelt langeb ja põrkub. Kergelt kortsus viskoos on lõigatud klassikaliste sirgjooneliste vormidega, mis muudab selle imelise tunde. Kandke seda kinnitatud või lahtiste pükste kohal või avage nagu jope. Armas naiselik särk, millel on palju stiiliseedimisele variante.

 

SUSTAINABILITY
This product is made from FSC-certified viscose, with fibres sourced from sustainable and responsible forestry that respects biodiversity and the forest's local population.

Create an effortlessly feminine look with this shirt with hand-painted cranes in black and white shades. The shirt has several feminine details; a mandarin collar, trumpet sleeves and a beautifully rounded hem that falls softly and billows as you walk. The slightly crinkled viscose is cut in a classic fit with straight lines, making it feel wonderful on. Wear it over fitted or loose trousers, or open like a jacket. A lovely feminine shirt with plenty of styling options.

 

Õrn masinpesu.

100% viskoos 

Sarnased tooted