Kaubamärgid

GERRY TUNIC Trikotaaz

Hind: 79,00 € 39,50 €
Tootekood:  1003362
Kaubamärk: 
* Suurus
Kogus (tk):

MUDEL : A-LÕIGE (A-SHAPE Regular)

PIKKUS SUURUSEL M=  82 cm

  • Length for size M = 82 cm

 

VASTUTUS
See toode on valmistatud FSC®-sertifikaadiga viskoosist, mille kiud on saadud säästvast ja vastutustundlikust metsandusest, mis austab elurikkust ja metsa kohalikku elanikkonda.


Selle muidu lihtsa musta tuunika kaunis lilleprint ergutab meeli. Tuunika on valmistatud meie eksklusiivsest jersey-kangast. A-kujuline lõige loob naiseliku ja meelitava figuuri. Sellel on ka ilus V-kaelus, lühikesed varrukad ja paar varjatud taskut küljeõmblustes. Uhke tuunika loob vaevata stiilse väljanägemise.

 

RESPONSIBILITY

This product is made from FSC®-certified viscose, with fibres sourced from sustainable and responsible forestry that respects biodiversity and the forest's local population.

The beautiful floral print on this otherwise simple black tunic will stir your senses. The tunic is made from our gorgeous, exclusive jersey fabric, while the A-shaped cut creates a feminine and flattering figure. It also features a beautiful V-neck, short sleeves and a pair of discreet in-seam pockets in the sides. A gorgeous tunic for an effortlessly stylish look.

 

 

ÕRM MASINPESU

Wash: Delicate machine wash

  • 95% VISKOOS, 5% ELASTAAN
  • 95% viscose, 5% elastane

 Dusty Cedar

Colour: Dusty Cedar

Sarnased tooted