Kaubamärgid

Gina Tunic

Hind: 119,00 €
Tootekood:  1003723
Kaubamärk: 

Parameetrid


* Suurus
Kogus :

Mudel: A-Lõige (A-SHAPE Regular )

Pikkus suurusel M = 90 cm

Length for size M = 90 cm

JÄTKUSUUTLIKKUS
See toode on valmistatud FSC-sertifikaadiga viskoosist, mille kiud on saadud säästvast ja vastutustundlikust metsandusest, mis austab elurikkust ja metsa kohalikku elanikkonda.


Selle tuunika värvikas lilleprint paneb teid naeratama. Tuunika on valmistatud armsast, pehmest viskoosriidest ja lahtine A-kujuline lõige sobib ideaalselt naisekehale. Tuunikal on naiselikke detaile, nagu ilus kaelus, lühikesed tiibvarrukad ja esiküljel dekoratiivsed õmblused. Klassikaline masai tuunika, mida teile meeldib ikka ja jälle kanda.

SUSTAINABILITY
This product is made from FSC-certified viscose, with fibres sourced from sustainable and responsible forestry that respects biodiversity and the forest's local population.

The colourful floral print on this tunic is guaranteed to make you smile. The tunic is made from a lovely, soft viscose fabric, and the loose A-shaped cut is perfect for the female body. The tunic features feminine details such as a beautiful neckline, short wing sleeves and decorative stitching on the front. A classic Masai tunic you'll love wearing over and over again.

 

 

Õrn masinpesu

Delicate machine wash

  • 100% viskoos
  • 100% viscose

Alhambra

Sarnased tooted