Kaubamärgid

GIZELLE JERSEY TUNIC Trikotaaž

Hind: 109,00 €
Tootekood:  1004326
Kaubamärk: 
* Suurus
Kogus :

Mudel: A-Lõige ( A-Shape Regular )

  • Pikkus suurusel M = 88 cm.
  • Length for size M = 88 cm.
  •  

VASTUTUS
See toode on valmistatud FSC® sertifikaadiga viskoosist, mille kiud pärinevad säästvast ja vastutustundlikust metsandusest, mis austab bioloogilist mitmekesisust ja metsa kohalikku elanikkonda.

Me ei tee kunagi kompromisse mugavuse ja stiili osas. See käsitsi joonistatud lehtmustriga must tuunika paneb sind hetkega suurepäraselt välja nägema. siidiselt pehme jersey tundub seljas uhke ja tuunika annab oma klassikalise lõikega piisavalt liikumisvabadust. Armas tuunika, mida on kerge sobivate aksessuaaridega kaunistada.

 

RESPONSIBILITY
This product is made from FSC®-certified viscose, with fibres sourced from sustainable and responsible forestry that respects biodiversity and the forest's local population.


We never compromise on comfort and style. This black tunic with a hand-drawn leaf pattern instantly makes you look and feel great. The buttery soft jersey feels gorgeous on, and the dress provides ample freedom of movement with its classic cut. A lovely tunic that's easy to dress up or down with the right accessories.

Õrn masinpesu

Wash: Delicate machine wash.
 
  • 95% viskoos, 5% elastaan
  • 95% viscose, 5% elastane

Black

Sarnased tooted