Kaubamärgid

NETTI JERSEY DRESS Triokotaaž

Hind: 119,00 €
Tootekood:  1004370
Kaubamärk: 

Parameetrid


* Suurus
Kogus :

 Mudel: Ülisuur (Oversize Loose ) 

Vihje: Võite võtta 1-2 suurust väiksema 

  • Pikkus suurusel M = 110 cm.
  • Length for size M = 110 cm.

 

VASTUTUS
See toode on valmistatud FSC® sertifikaadiga viskoosist, mille kiud pärinevad säästvast ja vastutustundlikust metsandusest, mis austab bioloogilist mitmekesisust ja metsa kohalikku elanikkonda.

Olge lihtne selle kauni kleidiga, mis on kaunistatud elegantse roosimustriga. See on vaba, ülisuure lõikega pehme paksem trikotaaž (jersey) ,mis tundub seljas imeline. Sellel on voldid kaeluses, et saavutada ilus kroogitud efekt kuid muidu on see üsna lihtne. Kandke iseseisvalt ja viimistlege see skulptuurse kaelakee või mustrilise salliga.

 

RESPONSIBILITY
This product is made from FSC®-certified viscose, with fibres sourced from sustainable and responsible forestry that respects biodiversity and the forest's local population.

Keep it simple with this beautiful dress, decorated with an elegant rose pattern. It has a casual, oversize cut in soft jersey, which feels wonderful on. It features pleats in the neck for a lovely gathered effect, and is otherwise quite simple in design. Wear on its own as it is, and finish it off with a sculptural necklace or a patterned scarf.

Õrn masinpesu

Delicate machine wash

·       97% viskoos, 3% elastaan

·       97% viscose, 3% elastane

Chestnut

Sarnased tooted