Kaubamärgid

GRETHA JERSEY TUNIC Trikotaaž

Hind: 119,00 €
Tootekood:  1004369
Kaubamärk: 
* Suurus
Kogus :

Mudel: Sirge lõige (Straight loose)

Pikkus suurusel M=88cm

Length for size M = 88 cm

VASTUTUS
See toode on valmistatud FSC® sertifikaadiga viskoosist, mille kiud pärinevad säästvast ja vastutustundlikust metsandusest, mis austab bioloogilist mitmekesisust ja metsa kohalikku elanikkonda.

Lilleline välimus on klassikaline ja selle tuunika suured šokolaadipruunid lilled segunevad puhtalt. See on valmistatud pehmemast trikotaažkangast, mis kombineerituna klassikalise lõikega tundub seljas armas ja mugav. Kitsad varrukad loovad hämmastava kontrasti ülaosaga, mis laotub vabalt ja kaunilt üle keha. Kandke tuunikat mustade pükstega, et saada stiilne välimus ja palju mugavust.

 

RESPONSIBILITY
This product is made from FSC®-certified viscose, with fibres sourced from sustainable and responsible forestry that respects biodiversity and the forest's local population.

The floral look is a classic, and the large chocolate-brown flowers on this tunic blend in cleanly. It is made from the softest jersey, which combined with the classic cut feels lovely and comfy on. The fitted sleeves make a stunning contrast to the top, which drapes loosely and beautifully over your body. Wear the tunic over fitted black trousers for a stylish look with plenty of comfort.

Õrn masinpesu


Delicate machine wash

     97% viskoos, 3% elastaan

 97% viscose, 3% elastane

 

Chestnut 

Sarnased tooted