Kaubamärgid

GRY JERSEY TUNIC Trikotaaž

Hind: 119,00 €
Tootekood:  1004830
Kaubamärk: 

Parameetrid


* Suurus
Kogus :

Mudel : Ülisuur Lõige ( Oversize Regular )

  • Pikkus suurusel M = 85 cm.
  • Length for size M = 85 cm.

VASTUTUS
See toode on valmistatud FSC®-sertifikaadiga viskoosist, mille kiud on pärit jätkusuutlikust ja vastutustundlikust metsandusest, mis austab bioloogilist mitmekesisust ja metsa kohalikku elanikkonda.

Selle mustrilise tuunikaga saate nutika, kuid pehme välimuse. Lõige on vaba ja ülisuur, andes pehmele trikoole kauni ja meelitava kuju kehale. Sellel on ees peidetud nööbirida ja kuidu muidu oma välimuselt üsna lihtne. Kandke seda ühevärviliste pükste peal, et saada vabaaja, kuid naiselik välimus.

 

RESPONSIBILITY
This product is made from FSC®-certified viscose, with fibres sourced from sustainable and responsible forestry that respects biodiversity and the forest's local population.

Go for a smart yet soft look with this patterned tunic. The cut is casual and oversize, giving the soft jersey a beautiful and flattering drop over the body. It is designed with a hidden button placket at the front and is otherwise quite simple in its look. Wear it over a pair of plain-coloured trousers for a casual yet feminine look.

Õrn masinpesu

Wash: Delicate machine wash

  • 97% viskoos, 3% elastaan
  • 97% viscose, 3% elastane

Tobacco Brown

Sarnased tooted