Kaubamärgid

GUNILLA TUNIC

Hind: 119,00 €
Tootekood:  1003148
Kaubamärk: 

Parameetrid


* Suurus
* Värv
Kogus (tk):

Mudel: Ülisuur lõige( Oversize Loose)

Pikkus suurusel M= 85cm

JÄTKUSUUTLIKKUS See toode on valmistatud FSC-sertifitseeritud viskoosist, mille kiud on saadud säästvast ja vastutustundlikust metsandusest, mis austab elurikkust ja metsa kohalikku elanikkonda.

Meile meeldivad Masai trükid ja selle tuunika suured täpid on ajatu klassika. Tuunikal on vaba ja lihne lõige, mis annab teile piisavalt liikumisruumi. Sellel on ka väheke detaile, nagu väike kaelalõik, väikesed voldid tagaosas ja kolmveerandpikkused koti välimusega varrukad. Imeilus tuunika, mis sobib hästi figuurijärgivate pükstega, et saavutada koheselt stiilne välimus.

SUSTAINABILITY
This product is made from FSC-certified viscose, with fibres sourced from sustainable and responsible forestry that respects biodiversity and the forest's local population.

We love prints at Masai, and the large polka dots on this tunic are a timeless classic. The tunic has a loose, casual cut, giving you ample room for movement and a lovely drop. It also features little details such as a small slit in the neck, small pleats at the back and three-quarter length sleeves with a baggy look. A gorgeous tunic that goes well with a pair of fitted trousers for an instantly stylish look.
 
 

Õrn masinpesu.

100% viskoos

Balck

Whitecap

Sarnased tooted