INDIRA SHIRT

Hind: 99,00 € 79,20 €
Tootekood:  1001868
Kaubamärk: 

Parameetrid


* Suurus
Kogus (tk):

mudel: sirge lõige ( STRAIGHT Loose)

varrukas:  3/4 pikkus

pikkus suurusel M=82cm

 

JÄTKUSUUTLIKKUS
See toode on valmistatud FSC-sertifitseeritud viskoosist, mille kiud on saadud säästvast ja vastutustundlikust metsandusest, mis austab elurikkust ja metsa kohalikku elanikkonda.


Selle pisut kortsus viskoos särgiga tooge oma garderoobi veidi mummusid. Klassikalise lõikega on see särk seljas mugav ja ideaalne lihtsaks kihiliseks väljanägemiseks. Kandke seda koos paari figuurijärgivate pükstega  jätke see nagu jope lahti või pange jahedamatel päevadel kampsun selle peale. Imeilus särk, mida saate kanda kogu hooaja vältel.


SUSTAINABILITY
This product is made from FSC-certified viscose, with fibres sourced from sustainable and responsible forestry that respects biodiversity and the forest's local population.

Bring some dottiness to your wardrobe with this shirt in a slightly crinkled viscose. With its classic cut, this shirt is comfy to wear and ideal for an easy layered look. Wear it with a pair of fitted trousers underneath, leave it open like a jacket or pop a cardigan over it on cooler days. A gorgeous shirt you can wear all season long.

Õrn masinpesu.

100% viskoos

Black

Sarnased tooted