Kaubamärgid

INDRASSI SHIRT

Hind: 99,00 €
Tootekood:  1003124
Kaubamärk: 

Parameetrid


* Suurus
Kogus :

Mudel: SIrge Lõige ( Straight Regular )

Pikkus suurusel M= 82 cm

Length for size M = 82 cm.

VASTUTUS

See toode on valmistatud FSC®-sertifikaadiga viskoosist, mille kiud pärinevad säästvast ja vastutustundlikust metsandusest, austades bioloogilist mitmekesisust ja metsa kohalikku elanikkonda.

Kui moodne ja traditsiooniline välimus kohtub, juhtuvad ilusad asjad, nagu siin on näha selle uhke särgiga, mis on inspireeritud 1920ndate Jaapani džässist. Kergelt kortsunud viskoos on kaunistatud mustade ja valgete triipudega ning kaunite lilledega, mis annavad julge ja stiilse välimuse. Särk on kujundatud peidetud nööpkinnitusega, allapoole ümardatud ja tagant veidi pikem. Pingutuseta stiilse välimuse saamiseks kandke seda koos klassikaliste mustade pükstega.

RESPONSIBILITY
This product is made from FSC®-certified viscose, with fibres sourced from sustainable and responsible forestry that respects biodiversity and the forest's local population.

When modern and traditional looks meet, beautiful things happen, as seen here with this gorgeous shirt, inspired by 1920s Japanese Jazz. The slightly crinkled viscose is decorated with black and white stripes and beautiful flowers for a bold and stylish look. The shirt is designed with a hidden button fastening all the way down, a rounded hem, and is slightly longer at the back. Wear it with a classic pair of black trousers for an effortlessly stylish look.

 

 

Õrn masinpesu

Wash: Delicate machine wash

  • 100% viskoos
  • 100% viscose

Valient Poppy

Sarnased tooted