Kaubamärgid

Iosetta Dress

Hind: 119,00 € 59,50 €
Tootekood:  1003076
Kaubamärk: 

Parameetrid


* Suurus
Kogus (tk):

 

  • Lõige / Shape: ÜLISUUR  (OVERSIZE  REGULAR)
  • 100% Viskoos/ viscose FSC
  • Pikkus suurusel M= / Length for size M = 95 cm.
  • Küljeõmblustes taskud.
  • Peidetud nööbid iluliistu all

JÄTKUSUUTLIKKUS

See toode on valmistatud FSC-sertifitseeritud viskoosist, mille kiud on saadud säästvast ja vastutustundlikust metsandusest, mis austab elurikkust ja metsa kohalikku elanikkonda.


Kui vajate väikest volüümi riietes? Siis sobib see särkkleit teile ideaalselt. Lihtne, vaba lõige langeb kaunilt ja loob lihtsa ja vapustava kuju. Käsitsi maalitud muster kontrastses segus mustast, roosast, hallist ja kollasest õhkab isikupära ja muudab oma stiili loomise lihtsaks. Särkkleidil on ka ümmargune kaelus ja külgedel paar diskreetset taskut - valmis käte sisse libisemiseks. 

 

SUSTAINABILITY
This product is made from FSC-certified viscose, with fibres sourced from sustainable and responsible forestry that respects biodiversity and the forest's local population.

Like a little extra volume in your clothes? Then this shirt dress is perfect for you. The loose, casual cut falls beautifully and creates a simple and stunning shape. The hand-painted pattern in a contrasting mix of black, pink, grey and yellow oozes personality and makes it easy to create your own style. The dress also has a round neck and a pair of discreet pockets in the sides – ready to slip your hands into.

Õrn masinpesu

VISKOOS 100% FCS

VISCOSE 100% FCS

Peach Blossom

Sarnased tooted