Kaubamärgid

NABI DRESS

Hind: 89,00 €
Tootekood:  1003253
Kaubamärk: 

Parameetrid


* Suurus
* Värv
Kogus :

Mudel : Sirge lõige ( Straight Loose )

pikkus suurusel M = 106 cm

JÄTKUSUUTLIKKUS See toode on valmistatud FSC-sertifitseeritud viskoosist, mille kiud on saadud säästvast ja vastutustundlikust metsandusest, mis austab elurikkust ja metsa kohalikku elanikkonda.

Täpid ei lähe kunagi moest välja ja töötavad selle kleidi mustvalges versioonis erakordselt hästi. Kleit on klassikalise sirge lõikega, mistõttu see kukub kaunilt ja piisavalt liikumisvabadusega. Sile viskoos pole mitte ainult pehme ja uhke kandmine, vaid see on loodud ka keskkonna eest hoolitsedes. Muidu lihtne ümmarguse kaeluse ja lühikeste varrukatega kleit. Nutikas, naiselik ja mitmekülgne.

SUSTAINABILITY
This product is made from FSC-certified viscose, with fibres sourced from sustainable and responsible forestry that respects biodiversity and the forest's local population.

Dots never go out of style and work exceptionally well in the black and white version of this dress. The dress has a classic straight cut, making it fall beautifully and with ample freedom to move. The smooth viscose is not only soft and gorgeous to wear, it has also been created with care for the environment. An otherwise simple dress with a round neck and short sleeves. Smart, feminine and versatile.

Õrn masinpesu 

100% viskoos 

Black

Sarnased tooted