Kaubamärgid

NABIA DRESS

Hind: 129,00 €
Tootekood:  1003056
Kaubamärk: 

Parameetrid


* Suurus
* Värv
Kogus (tk):

Mudel: A-lõige (loose)

varrukas: 3/4 pikkus

pikkus suurusel m = 115 cm

JÄTKUSUUTLIKKUS See toode on valmistatud FSC-sertifitseeritud viskoosist, mille kiud on saadud säästvast ja vastutustundlikust metsandusest, mis austab elurikkust ja metsa kohalikku elanikkonda.

Lisage oma garderoobi ajatu elegants selle suurepärase ühevärvilistes toonides kleidi abil. Nautige kergelt kortsutatud viskoosi tunnet, mis on lõigatud meldivas A-kujulises vormis, kus on palju ruumi liikumiseks. Kleit on kujundatud ümmarguse kaelusega, lühikeste piludega kolmveerandpikkuses varrukas ja naiselik nööbikinnitus kaelas. Kandke üksi või looge sobiva salli või kampsuniga ühtlane välimus.

SUSTAINABILITY
This product is made from FSC-certified viscose, with fibres sourced from sustainable and responsible forestry that respects biodiversity and the forest's local population.

Add timeless elegance to your wardrobe with this gorgeous dress in monochrome shades. Enjoy the feeling of the slightly crinkled viscose cut in a flattering A-shape with ample room to move. The dress is designed with a round neck, short slits in the three-quarter length sleeves and a feminine button fastening in the neck. Wear on its own or create a consistent look with the matching scarf or cardigan.

Õrn masinpesu.

100% viskoos

Whitecap

Black

Sarnased tooted