NABIA DRESS

Hind: 129,00 €
Tootekood:  1003149
Kaubamärk: 

Parameetrid


* Suurus
* Värv
Kogus (tk):

Mudel: A-lõige ( A-shape Loose) 

pikkus suurusel M = 115cm

JÄTKUSUUTLIKKUS See toode on valmistatud FSC-sertifitseeritud viskoosist, mille kiud on saadud säästvast ja vastutustundlikust metsandusest, mis austab elurikkust ja metsa kohalikku elanikkonda.

Lisage oma garderoobi ajatu elegantsi selle valge täppidega musta kleidi abil. Nautige meelitavas A-kujulises vormis lõigatud pehme viskoosi tunnet, millel on palju liikumisruumi. Kleit on kujundatud ümmarguse kaelusega, lühikeste piludega kolmveerandpikkuses varrukas ja naiselik nööbikinnitus kaelas. Kandke üksi või looge sobiva salli või kampsuniga ühtlane välimus.

SUSTAINABILITY
This product is made from FSC-certified viscose, with fibres sourced from sustainable and responsible forestry that respects biodiversity and the forest's local population.

Add timeless elegance to your wardrobe with this black dress with white polka dots. Enjoy the feel of the soft viscose cut in a flattering A-shape with plenty of room to move. The dress is designed with a round neck, short slits in the three-quarter length sleeves and a feminine button fastening in the neck. Wear on its own or create a consistent look with the matching scarf or cardigan.

Õrn masinpesu

100% viskoos

Black

Sarnased tooted