Kaubamärgid

NASIRI DRESS Trikotaaž

Hind: 79,00 €
Tootekood:  1003442
Kaubamärk: 

Parameetrid


* Suurus
* Värv
Kogus :

Mudel: Sirge Lõige ( STRAIGHT LOOSE )

Pikkus suurusel M= 115 cm

Length for size M = 115 cm.

 

JÄTKUSUUTLIKKUS
See toode on valmistatud FSC-sertifikaadiga viskoosist, mille kiud on saadud säästvast ja vastutustundlikust metsandusest, mis austab elurikkust ja metsa kohalikku elanikkonda.


Triibud muudavad väljanägemise alati heaks ja meie disainer on andnud sellele kleidile vabad käed, luues uimastava naiseliku lõike. Kleit on valmistatud meie uhkest, eksklusiivsest trikoost, nii et see langeb pehmelt ja mugavalt ümber keha. Selle esiküljel on naiselik V-kaelus ja külgedel kõrged lõhikud, mis annavad piiluda sinu põlvi. Imeilus kleit, mis sobib suurepäraselt pikkadeks suvepäevadeks koos paari madalte sandaalidega, kuid mis on hõlpsasti kohandatav ka õhtuseks väljasõiduks.

SUSTAINABILITY
This product is made from FSC-certified viscose, with fibres sourced from sustainable and responsible forestry that respects biodiversity and the forest's local population.

Stripes always make you look good, and our designer has given them free rein on this dress, creating a stunning, feminine shape. Made from our gorgeous, exclusive jersey so that it falls softly and comfortably around your body. It features a feminine V-neck at the front and high slits in the sides that give a peek at the knees. A gorgeous dress that is perfect for long summer days with a pair of flat sandals, but which is easily dressed up for an evening out.

Õrn masinpesu

Delicate machine wash

  • 96% viskoos, 4% elastaan
  • 96% viscose, 4% elastane

Black

Sarnased tooted