Kaubamärgid

Neila dress

Hind: 129,00 €
Tootekood:  1003616
Kaubamärk: 

Parameetrid


* Suurus
* Värv
Kogus :

Mudel: A-Lõige ( A-SHAPE LOOSE

Pikkus suurusel M= 120 cm

Length for size M = 120 cm

JÄTKUSUUTLIKKUS

See toode on valmistatud FSC-sertifikaadiga viskoosist, mille kiud on saadud säästvast ja vastutustundlikust metsandusest, mis austab elurikkust ja metsa kohalikku elanikkonda.

Kui otsite naiselikku ilmet, siis ärge vaadake kaugemale vaid seda sinise või pruuni lilleprindiga kleiti. Lõige on avar ja vaba ning ilusa ümbritseva efektiga kogu rinnal. Sile viskoos on valmistatud hoolitsedes keskkonna eest ja sellel on eriti siidine pind, millel tundub imeline. Küljeõmblustes on ka paar varjatud taskut. Ilus, juhuslik ja naiselik.

SUSTAINABILITY
This product is made from FSC-certified viscose, with fibres sourced from sustainable and responsible forestry that respects biodiversity and the forest's local population.

If you're looking for an effortlessly feminine look, then look no further than this dress with a blue floral print. The cut is loose and casual with a beautiful wrap-around effect across the chest. The smooth viscose is made with care for the environment and has a particularly silky surface that feels wonderful on. It also comes with a pair of discreet in-seam side pockets. Beautiful, casual and feminine.

 

 

Õrn masinpesu

Wash: Delicate machine wash

  • 100% viskoos
  • 100% viscose

Marlin

Sierra

Sarnased tooted