Kaubamärgid

Niana Dress

Hind: 119,00 €
Tootekood:  1004274
Kaubamärk: 

Parameetrid


* Suurus
Kogus :

Mudel : A- Lõige ( A-Shape Regular )

Pikkus suurusel M = 110 cm.

Length for size M = 110 cm.

VASTUTUS
See toode on valmistatud FSC®-sertifikaadiga viskoosist, mille kiud pärinevad säästvast ja vastutustundlikust metsandusest, austades bioloogilist mitmekesisust ja metsa kohalikku elanikkonda.

Tervitage uut hooaega selles kleidis, mis on kaunistatud terava graafilise trükiga. Nautige sileda viskoosi tunnet, mis tundub pehme ja uhke - ning on valmistatud ka keskkonna eest hoolt kandes. A-kujulise lõikega langeb see põlvini kleit ilusti üle keha. Sellel on ka elastne kaunistus õlgadel, naiselik pilu kaeluses ja kõrged lõhikud külgedel. Viimaseks lihvimiseks on õmblustaskud külgedel - valmis, et käed sisse libistada.

RESPONSIBILITY

This product is made from FSC®-certified viscose, with fibres sourced from sustainable and responsible forestry that respects biodiversity and the forest's local population.
Greet the new season in this dress, decorated with a sharp graphic print. Enjoy the feeling of the smooth viscose, which feels soft and gorgeous on - and has also been made with care for the environment. With its A-shaped cut, this knee-length dress falls beautifully over your body. It also features an elastic trim on the shoulders, a feminine slit in the neck and high slits in the sides. And for the finishing touch, in-seam pockets in the sides - ready to slip your hands into.

Õrn masinpesu

Wash: Delicate machine wash

  • 100% viskoos
    • 100% viscose

Black

Colour: Black

Sarnased tooted