Kaubamärgid

NIKA DRESS Trikotaaz

Hind: 119,00 € 59,50 €
Tootekood:  1003360
Kaubamärk: 

Parameetrid


* Suurus
Kogus :

Mudel : Taljes lõige (SHAPED Regular )

Pikkus suurusel M= 110 cm

Length for size M = 110 cm

Varrukas :   1/2  ( sleeve )

 

VASTUTUS

See toode on valmistatud FSC®-sertifikaadiga viskoosist, mille kiud on saadud säästvast ja vastutustundlikust metsandusest, mis austab elurikkust ja metsa kohalikku elanikkonda.


Tulbikleit on ajatu klassika, mida näeb siin stiilses käsitsi maalitud mustris. Kleit on valmistatud meie eksklusiivsest jersey kangast, mis tundub armas ja pehme. Olles kergelt taljes loob see naiseliku kuju, samas kui kaunid voldid panevad selle kaunilt üle keha langema. Kleidil on ka ilus V-kaelus ja hõljuvad tiibvarrukad, mis loovad ilusa kontrasti  taljes ülaosaga. Armas ja stiilne vabaaja kleit.

 

RESPONSIBILITY
This product is made from FSC®-certified viscose, with fibres sourced from sustainable and responsible forestry that respects biodiversity and the forest's local population.

The tulip dress is a timeless classic, seen here in a stylish hand-painted pattern. The dress is made from our exclusive jersey fabric, which feels lovely and soft on. Slightly fitted, it creates a feminine shape, while the pretty drapes make it fall beautifully over your body. The dress also has a beautiful V-neck and floaty wing sleeves, creating a stunning contrast to the fitted top. A lovely, casual and stylish dress in beautiful blue and black shades.

 

Õrn masinpesu

Wash: Delicate machine wash

VISKOOS 95% - ELASTAAN 5%

VISCOSE 95% - ELASTANE 5%

FSC MIX CREDIT

Dusty Cedar

Sarnased tooted