Kaubamärgid

NIMES DRESS

Hind: 119,00 € 59,50 €
Tootekood:  1003028
Kaubamärk: 

Parameetrid


* Suurus
* Värv
Kogus (tk):

Mudel: Sirge lõige (Regular)

pikkus suurusel M = 108 cm

Varrukas 3/4 pikkus


JÄTKUSUUTLIKKUS
See toode on valmistatud FSC-sertifitseeritud viskoosist, mille kiud on saadud säästvast ja vastutustundlikust metsandusest, mis austab elurikkust ja metsa kohalikku elanikkonda.


Mustrid loovad stiili ja seda uhket särkkleiti kaunistavad kaunid käsitsi maalitud lilled rohelistes ja pruunides toonides. Oma sirge lõikega kukub kleit vabalt ja kaunilt üle figuuri ning annab piisavalt liikumisvabadust. Kleidile on disainitud külgmised lõhikud. Varrukatel väikeste pilud ja külgedel õmblustaskud. Tõeline klassika pehmest viskoosist, mis on valmistatud isegi keskkonna eest hoolitsedes, nii et see on kleit, mida saate kanda hea südametunnistusega.

 

SUSTAINABILITY
This product is made from FSC-certified viscose, with fibres sourced from sustainable and responsible forestry that respects biodiversity and the forest's local population.

Patterns create style, and this gorgeous shirt dress is adorned with beautiful hand-painted flowers in shades of green and brown. With its loose, casual cut, the dress falls loosely and beautifully over your figure and provides ample freedom of movement. The dress is designed with side slits, a small slit in the sleeves and in-seam pockets in the sides. A true classic in soft viscose, which has even been made with care for the environment, so this is a dress you can wear with a clear conscience.
 

Õrn masinpesu

100% viskoos

Sarnased tooted