NIMES SHIRT DRESS

Hind: 99,00 € 69,30 €
Tootekood:  1001815
Kaubamärk: 

Parameetrid


* Suurus
Kogus (tk):

MUDEL: sirge lõige (STRAIGHT) regular

VARRUKAS: 3/4 pikkus

pikkus suurusel M=108cm

 

JÄTKUSUUTLIKKUS
See toode on valmistatud FSC-sertifitseeritud viskoosist, mille kiud on saadud säästvast ja vastutustundlikust metsandusest, mis austab elurikkust ja metsa kohalikku elanikkonda.

 


Tervitage uut hooaega selle suurepäraste kuldsete toonidega mustriga. Vaba istuvusega kukub see särkkleit lõdvalt ja kaunilt üle teie keha ning pakub piisavalt liikumisvabadust - see pole midagi muud kui uhke! Samuti on see disainitud nii, et külgedel on suured pilud ja varjatud õmblusteta taskud, mis lisavad juhuslikku ja vaevata minimalistlikku välimust.

 

 

SUSTAINABILITY
This product is made from FSC-certified viscose, with fibres sourced from sustainable and responsible forestry that respects biodiversity and the forest's local population.

 

Greet the new season with this print in stunning golden shades. With its oversize fit, this shirt dress falls loosely and beautifully over your figure and provides ample freedom of movement - it's nothing less than gorgeous on! It's also designed with high slits in the sides and discreet in-seam pockets that add a casual and effortlessly minimalist look.

 

 

Õrn masinpesu 

100% viskoos

Tapenade

Sarnased tooted