Kaubamärgid

NINI SHIRT DRESS

Hind: 129,00 €
Tootekood:  1003173
Kaubamärk: 

Parameetrid


* Suurus
Kogus (tk):

Mudel: Taljes lõige (SHAPED ) 

pikkus suurusel m = 120cm

JÄTKUSUUTLIKKUS See toode on valmistatud FSC-sertifitseeritud viskoosist, mille kiud on saadud säästvast ja vastutustundlikust metsandusest, mis austab elurikkust ja metsa kohalikku elanikkonda.

Lisage värskust oma garderoobi selle uhke kreemika ja tumesinise varjundiga trükitud mustriga särgikleidiga. Pehme viskoos on lõigatud kergelt sobivasse vormi ning kleit on kujundatud sügava V-kaeluse ja nööpidega alla välja. Sellel on ka diskreetne lipsukinnitus vööl, rõhutades naiselikku välimust. See kleit pole mitte ainult ilus, vaid on valmistatud ka keskkonna eest väga hoolitsedes, nii et saate seda kanda puhta südametunnistusega.


SUSTAINABILITY
This product is made from FSC-certified viscose, with fibres sourced from sustainable and responsible forestry that respects biodiversity and the forest's local population.

Put a fresh spin on your wardrobe with this printed shirt dress in a gorgeous cream and dark blue shade. The soft viscose is cut in a slightly fitted shape, and the dress is designed with a deep V-neck and buttons all the way down. It also has a discreet tie fastening in the waist, accentuating a feminine look. This dress is not only beautiful, it has also been made with great care for the environment, so you can wear it with a clear conscience.

Õrn masinpesu

100%viskoos

Navy (tumesinine )

Sarnased tooted