Kaubamärgid

NINISSA DRESS

Hind: 129,00 €
Tootekood:  1004117
Kaubamärk: 

Parameetrid


* Suurus
Kogus :

Mudel : Taljes Lõige ( Shaped Regular )

Pikkus suurusel M = 125 cm

Length for size M = 125 cm.

 

VASTUTUS
See toode on valmistatud FSC® sertifikaadiga viskoosist, mille kiud pärinevad säästvast ja vastutustundlikust metsandusest, mis austab bioloogilist mitmekesisust ja metsa kohalikku elanikkonda.


Teie garderoobis on alati ruumi veel mõnele kleidile - eriti kui see on sama ilus kui see petrooliumi sinine särkkleit. Kergelt kortsunud viskoos on kaunistatud lehemustriga ja lõigatud sobiva kujuga, andes sellele armsa ja naiseliku ilme. Sellel on ka mitmeid naiselikke detaile, näiteks kaherealine nööpkinnitus ja ilusad voldid, mis lisavad allosas olevale seelikule veidi rohkem sära. Nautige kleiti sellisena, nagu see on, või kandke jaki või kardiganit, et saada arukas kihiline välimus.

 

RESPONSIBILITY
This product is made from FSC®-certified viscose, with fibres sourced from sustainable and responsible forestry that respects biodiversity and the forest's local population.

There’s always room for another dress in your wardrobe - especially when it’s as beautiful as this petrol blue shirt dress. The slightly crinkled viscose is decorated with a leaf pattern and cut in a fitted shape, giving it a lovely and feminine look. It also features several feminine details, such as a double-breasted button fastening and pretty pleats, which add a little more swish to the skirt at the bottom. Enjoy the dress as it is, or wear a jacket or cardigan over for a smart layered look.

Õrn masinpesu

Wash: Delicate machine wash

  • 100% viskoos
  • 100% viscose

Corsair

Sarnased tooted