Kaubamärgid

Nita dress

Hind: 109,00 €
Tootekood:  1004100
Kaubamärk: 
* Suurus
Kogus :

Mudel : Taljes lõige ( Shaped regular )

Pikkus suurusel M = 110 cm.

Length for size M = 110 cm.

See toode on valmistatud FSC®-sertifikaadiga viskoosist, mille kiud on saadud säästvast ja vastutustundlikust metsandusest, mis austab elurikkust ja metsa kohalikku elanikkonda.


Lisage oma garderoobi kunstiline element selle uhke mustrilise kleidiga kergelt kortsus viskoosist. Kleit on kergelt istuv ja lõigatud rinna alt, andes sellele ilusa ja naiseliku vormi, mis rõhutab teie kehakuju. Samuti on see loodud armsate trompetvarrukate, V-kaeluse ja ümardatud alaäärega. Kandke üksi või pange selle peale jakk, kudum või jope.

This product is made from FSC®-certified viscose, with fibres sourced from sustainable and responsible forestry that respects biodiversity and the forest's local population.

Add an artistic element to your wardrobe with this gorgeous patterned dress in slightly crinkled viscose. The dress is slightly fitted and cut under the chest, giving it a beautiful and feminine drop that accentuates your figure. It is also designed with lovely trumpet sleeves, a V-neck and a rounded hem. Wear on its own or pop a smart cardigan, knit or jacket over it.

 

 

 

Õrn masinpesu

Wash: Delicate machine wash

 

  • 100% viskoos
  • 100% viscose

Vintage

Sarnased tooted