Kaubamärgid

Noma Dress Trikotaaz

Hind: 99,00 €
Tootekood:  1004314
Kaubamärk: 
* Suurus
Kogus :

Mudel : Figuurijärgiv ( FITTED TIGHT )

Varrukas : 3/4 ( sleeve )

Pikkus suurusel M= 98 cm

  • Length for size M = 98 cm

Kaunid mustrid on Masai tunnus ja teile meeldib see tulbikleit, mis on kujundatud kunstilises ja mängulises prindis. Kleit on valmistatud meie eksklusiivsest lüotselliga jersey kangast, mis tundub armas ja pehme. Kohandatud lõige annab kleidile naiseliku kuju, samal ajal kui ees ja taga olevad õrnad voldid muudavad selle kauniks ja rõhutavad teie naiselikku kuju. Kleidil on ka kaunis ümmargune kaelus, kolmveerandpikkused varrukad ja külgedel varjatud õmblusteta taskud. Armas, vabaaja ja stiilne kleit.

Beautiful patterns are Masai’s signature, and you’ll love this tulip dress designed in an artistic and playful print. The dress is made from our exclusive jersey fabric with lyocell, which feels lovely and soft on. The tailored cut gives the dress a feminine shape, while the delicate pleats on the front and back make it drape beautifully and accentuate your feminine figure. The dress also features a beautiful round neck, three-quarter length sleeves and discreet in-seam pockets in the sides. A lovely, casual and stylish dress.

Õrn masinpesu

Wash: Delicate machine wash

  • 94% lyocell, 6% elastaan

Lyocell – suhteliselt uus materjal, mida valmistatakse keemiliselt töödeldud ja valgendatud puidumassist või ka taaskasutatud paberist.

 

  • 94% lyocell, 6% elastane

Lyocell - a relatively new material made from chemically treated and bleached wood pulp or even recycled paper.

Sarnased tooted