Kaubamärgid

NOTILA DRESS

Hind: 109,00 € 54,50 €
Tootekood:  1002419
Kaubamärk: 
* Suurus
Kogus :

Mudel A-Lõige (A-Shape Regular )

Pikkus mudelil M = 105 cm.

  • Length for size M = 105 cm.

 VASTUTUS

See toode on valmistatud FSC® sertifikaadiga viskoosist, mille kiud pärinevad säästvast ja vastutustundlikust metsandusest, mis austab bioloogilist mitmekesisust ja metsa kohalikku elanikkonda.

Must kleit on ideaalne alus minimalistlikule välimusele. Sõltuvalt meeleolust saate kleidi lihtsana ja elegantsena hoida või salli, vesti või kardiganiga täiendada. Kleit on kujundatud ilusas A-kujulises lõikes, naiselikud lipsud kaeluses ja armsad volangid varrukatel. Ja teile kindlasti meeldib kergelt kortsunud viskoosi tunne, mida on imeline ja pehme kanda.

RESPONSIBILITY

This product is made from FSC®-certified viscose, with fibres sourced from sustainable and responsible forestry that respects biodiversity and the forest's local population.

A black dress is the perfect base for a minimalist look. You can keep the dress simple and elegant or dress it up with a scarf, waistcoat or cardigan depending on your mood. The dress is designed in a beautiful A-shape with feminine ties in the neck and lovely ruffles on the sleeves. And you'll love the feel of the slightly crinkled viscose, which is wonderful and soft to wear.

 

 

Õrn masinpesu

Wash: Delicate machine wash

  • 100% viskoos
  • 100% viscose

Black

Sarnased tooted