Kaubamärgid

Odetto dress

Hind: 119,00 €
Tootekood:  1003752
Kaubamärk: 

Parameetrid


* Suurus
* Värv
Kogus :

Mudel: A-lõige ( A-SHAPE REGULAR )

Pikkus suurusel M= 106 cm

Length for size M = 106 cm

JÄTKUSUUTLIKKUS
See toode on valmistatud FSC-sertifikaadiga viskoosist, mille kiud on saadud säästvast ja vastutustundlikust metsandusest, mis austab elurikkust ja metsa kohalikku elanikkonda.

See kleit on valmistatud pehmest FSC-sertifikaadiga viskoosist ning sellel on kõige kaunim käsitsi maalitud muster ja mitu naiselikku detaili: sügav V-kaelus, mille ees ja taga on drapeering, ja armas A-kujuline lõige. vaba väljanägemise jaoks kandke seda päeval koos madalate kingadega või lisage õhtuseks väljasõiduks kontsakingad. Ideaalne igaks puhuks!

SUSTAINABILITY

This product is made from FSC-certified viscose, with fibres sourced from sustainable and responsible forestry that respects biodiversity and the forest's local population.

It is made from a soft FSC-certified viscose and features the most beautiful hand-painted pattern and several feminine details: a deep V-neck with draping at the front and back and a lovely A-shaped cut. Wear it in the day with a pair of flats for a casual look, or add a pair of heels for an evening out. Perfect for any occasion.

Õrn masinpesu

Delicate machine wash

  • 100% viskoos
  • 100% viscose

Tiramisu

Azalea Pink

 

Sarnased tooted