Kaubamärgid

OFIR DRESS Trikotaaž

Hind: 109,00 €
Tootekood:  1003319
Kaubamärk: 

Parameetrid


* Suurus
* Värv
Kogus :

Mudel : A-Lõige ( A-Shape Regular )

Pikkus suurusel M= 110 cm

Length for size M = 110 cm

 

JÄTKUSUUTLIKKUS See toode on valmistatud FSC-sertifitseeritud viskoosist, mille kiud on saadud säästvast ja vastutustundlikust metsandusest, mis austab elurikkust ja metsa kohalikku elanikkonda. 

Mõnel päeval soovite olla mugavalt stiilne ja just siis on meie eksklusiivne jersey kangas just see, mida vajate. See ühevärviline kleit tundub siidpehme ja lõigatud imelise A-kujuga, mis annab teile liikumisel just õige hulga vabadust. Sellel on meelitav ümmargune kaelus ja ilus lehemuster. Glamuurne klassika, mida saate mõne ehte, salli või jopega hõlpsasti oma isikliku stiiliga kohandada.

 

SUSTAINABILITY
This product is made from FSC-certified viscose, with fibres sourced from sustainable and responsible forestry that respects biodiversity and the forest's local population.

Some days you want to be comfortably stylish and that's when our exclusive jersey fabric is just what you need. This monochrome dress feels silky soft on and is cut in a stunning A-shape that gives you just the right amount of swing as you move. It features a flattering round neck and a beautiful leaf pattern. A glamorous classic that you can easily adapt to your personal style with some sculptural jewellery, a scarf or jacket.

Õrn masinpesu

VISKOOS 95% - ELASTAAN 5%

VISCOSE 95% - ELASTANE 5%

Black

Sarnased tooted