Kaubamärgid

PERINUA TROUSERS

Hind: 119,00 € 83,30 €
Tootekood:  1003146
Kaubamärk: 
* Suurus
* Värv
Kogus (tk):

Mudel: Vaba lõige ( Casual Regular)

Pikkus suurusel M = 102 cm 

 JÄTKUSUUTLIKKUS See toode on valmistatud FSC-sertifitseeritud viskoosist, mille kiud on saadud säästvast ja vastutustundlikust metsandusest, mis austab elurikkust ja metsa kohalikku elanikkonda.

 Täpid ei lähe kunagi moest ja suured valged täpid töötavad nendel mustadel pükstel erakordselt hästi. Pehmes viskoosis tunned end pehmelt ja mugavalt ning püksid on disainitud nii, et meie populaarne seljaosa on elastne, mistõttu need sobivad ilusti teie kehage, tundmata end pingul. Armsad õmblustaskud ja laiad sääred annavad teile puhta ja sujuva kuju. Nutikas, naiselik ja mitmekülgne püksipaar.

 

SUSTAINABILITY
This product is made from FSC-certified viscose, with fibres sourced from sustainable and responsible forestry that respects biodiversity and the forest's local population.

Dots never go out of style, and the large white polka dots work exceptionally well on these black trousers. The soft viscose feels soft and comfy on, and the trousers are designed with our popular smock elastic in the back, making them fit beautifully into your body without feeling tight. The lovely in-seam pockets and wide legs give you a clean, streamlined shape. A smart, feminine and versatile pair of trouser

Õrn masinpesu 

100% viskoos

Black

Kokku sobivad tooted

Sarnased tooted